Nové logo je na světě!

Databáze železničních vozů

Nové logo je na světě!

Myšlenka vzniku nového loga přišla okamžitě při prvních návrzích změny celého konceptu tohoto webu. Tento nápad nám pomohl zrealizovat náš úžasný kolega a kamarád Martin neboli Matys Přikryl. V jeho rukách vzniklo toto fantastické logo, které si můžete prohlédnout níže a budete se s ním setkávat po celém webu.

Matys je umělec s neuvěřitelným talentem. Před nedávnou dobou ukončil pracovní poměr u Českých drah, aby se mohl naplno věnovat jeho umělecké činnosti. A my ho v tom plně podporujeme, protože výsledky jeho práce jsou jedním slovem fascinující. Věnuje se tvorbě obrazů s železniční i neželezniční tématikou, vytváří obrazy podle zadání svých klientů a žádný úkol pro něj není nesplnitelný.

Matys v současné době pracuje na své první výstavě a věřte, že to bude akce opravdu nevídaná. Pokud Vás Matysova tvorba zaujala a chcete se s ním a jeho obrazy seznámit osobně, tak neváhejte a vydejte se společně s námi užít si atmosféru železnice při této neopakovatelné výstavě. Cyklus maleb s názvem Vlakobraz bude mít svou premiéru 24. srpna 2019 ve výtopně v Kořenově a následně dvoudenní výstavu od 7. září 2019 v Turnovském depu kolejových vozidel.

Matysovu tvorbu si můžete prohlédnout v galerii na jeho webových stránkách MatysArt.cz. Další informace o Matysovi a jeho tvorbě a výstavě jsou samozřejmě také součástí jeho webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..